0532 720 93 18 / Iğdırda Vinç, Iğdırda Vinç Kiralama, Iğdırda Vinççi, Iğdırda Kiralık Vinçler


Ek işimiz değil, tek işimiz vinç, sloganıyla yola çıkarak diyoruz ki;  Iğdır Vinç her işin üstesinden gelir.

Iğdır vinç hemen her ihtiyaca uygun tonajlı vinçleri ile yıllardır bu sektörde hizmet vermiş ve çok başarılı projeleri tamamlamıştır. Yılın 12 ayı dilediğiniz zaman bizleri arayarak vinç siparişinde bulunabilirsiniz.  Iğdır vinç olarak kaldıramayacağımız ağırlık yoktur. Siz ağır yükleri dert etmeyin  Iğdır vinç üstesinden gelir.

Çok yüksek güvenlik önlemleri ve yılların verdiği tecrübe ile biz IĞDIR VİNÇ olarak sizin ağırlıklarınızı kaldırmaya talibiz.


IĞDIR VİNÇ kiralık vinç, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç (truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.

 

Oto Kurtarma - 7/24 Yol Yardımı - Şehirler Arası Araç Taşıma - Totem ve Tabela Montaj Hizmetleri - Prefabrik Yapı Montaj ve Demontaj Hizmetleri - Konteyner Nakliye Hizmetleri - Beton Blok ve Plakaların , Taşıma ve Montaj Hizmetleri - Çelik Konstrüksiyon Yapıların , Montaj ve Demontaj Hizmetleri - Saatlik,Günlük ve Aylık Vinç Kiralama Hizmetleri - Makina İndirme , Yükleme ve Taşıma Hizmetleri - Silo İndirme ve Taşıma Hizmetleri - Forklift Kiralama Hizmetleri - Sepetli Platform Hizmetleri