IĞDIR VİNÇ, kiralık vinç hizmetleri firması  Iğdır merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve  Iğdır'deki merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine kiralık vinç hizmeti vermektedir. 

Yılların tecrübesi ile sektöründe öncü firma olan IĞDIR VİNÇ; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanı sıra hafriyat hizmetleri de vermektedir.

IĞDIR VİNÇ, Kiralık vinç  Iğdır hizmeti, kiralık hiyap ve hafriyat konularında da etkinlik gösteren IĞDIR VİNÇ, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

IĞDIR VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir.

IĞDIR VİNÇ ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.


IĞDIR VİNÇ kiralık vinç  inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir.

Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir.

 

Oto Kurtarma - 7/24 Yol Yardımı - Şehirler Arası Araç Taşıma - Totem ve Tabela Montaj Hizmetleri - Prefabrik Yapı Montaj ve Demontaj Hizmetleri - Konteyner Nakliye Hizmetleri - Beton Blok ve Plakaların , Taşıma ve Montaj Hizmetleri - Çelik Konstrüksiyon Yapıların , Montaj ve Demontaj Hizmetleri - Saatlik,Günlük ve Aylık Vinç Kiralama Hizmetleri - Makina İndirme , Yükleme ve Taşıma Hizmetleri - Silo İndirme ve Taşıma Hizmetleri - Forklift Kiralama Hizmetleri - Sepetli Platform Hizmetleri